Гном

Костюм гнома для дитини на свято

Категорія:

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/nychk547/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Костюм гномика чудово підійде для новорічних сценок або тематичного заходу. Орендуйте костюм гномика для вашої дитини в нашій студії, і кожен гість буде дивитися тільки на нього. Костюм для дітей 3-5 років. Представлені костюми різних фасонів, в комплект включені обов’язкові атрибути гномів – ковпак і борода. Яскраві кольори вбрання створюють святковий настрій. У костюм гнома можна вбратися на Новий рік, зіграти театральну постановку або влаштувати цікаву фотосесію.

Ваша дитина буде чарівним гномики в цих кумедних черевичках і ковпаку! Пам’ятаєте? Колись ми були маленькі, і наші батьки шили нам новорічні костюми самі. Зараз часи змінилися, і своїм дітям ми можемо замовити все, що завгодно. Хлопчики на святковому ранку можуть стати зайчиками і вовками, піратами і лицарями, а хтось навіть людиною-павуком або «сутінковим ніндзя». Костюмів море!

Цей дитячий святковий костюм гномика ви можете недорого взяти напрокат у нас у Львові або ж замовити доставку до свого міста поштою.

Хочете поділитися з друзями? Кнопки нижче