Лицар

Костюм Лицаря на прокат

Категорія:

Образ лицаря, хороброго захисника батьківщини і вірного коханого, що здійснює свої подвиги в ім’я прекрасної дами, залишається одним з найпривабливіших в романтичній літературі і кіно. Тому костюм лицаря можна зустріти на карнавальному дійстві практично в будь-якій країні. Для будь-якого свята варто вибрати костюм лицаря, в якому ви зможете проявити свої найбільш неординарні якості.
Для кожної дитини участь в карнавалі – це, перш за все, бажання проявити фантазію, придумати оригінальний, красивий костюм. Ще недавно батьки витрачали багато часу на пошиття маскарадного комплекту, але сьогодні можна заощадити час – замовте прокат костюму в нас. У хлопчиків великою популярністю користуються костюми лицаря. Костюм лицаря для хлопчика підкреслить силу, відвагу і сміливість
Головна наша місія – усунути будь-які перешкоди для перевтілення дитини в улюбленого казкового персонажа. Якщо ваша дитина любить історії про середньовічних лицарів, роль сильного і відважного воїна напевно їй сподобається.
Традиційний костюм лицаря складається з декількох деталей:

  • одягу, фасон і крій якої відображає певну епоху і країну;
  • обладунків, як правило, це щит, меч або зброю оригінального дизайну.

Цей дитячий святковий костюм лицаря ви можете недорого взяти на прокат у нас у Львові або ж замовити доставку до свого міста поштою.

Хочете поділитися з друзями? Кнопки нижче