Розбійник

Костюм Розбійника на прокат

Категорія:

О, як це спокусливо – плисти на скрипучому, що пахне смолою і порохом галеоні під зловісним чорним прапором. Тепле карибська море, мавпячі острова і пригоди. Діти все по природі трошки розбійники, піші та плавучі. Не по злобі, а по мрійливості. Відвага і мужність у всіх цих хвацького крою крислатих капелюхах розбійників, банданах; і немов тропічний вітер грає в складках плаща, в мудрому декорі камзола. Серед нашої зими це немов ковток жаркого кубинського сонця. Нехай абордаж Нового Року принесе купу цікавого. Костюм розбійника для дітей і дорослих
Образ розбійників – безстрашних і дуже небезпечних – залучає романтиків різного віку. В образі розбійника можна прийти на маскарад з будь-якого приводу, а відчути себе розбійником можуть всі бажаючі, від маленьких дівчаток до дорослих чоловіків. Сучасний вибір костюмів для розбійників дозволяє реалізувати неймовірно яскравий розбійницький спосіб.

Новорічний костюм розбійника для хлопчика традиційно складається з широких штанів будь-якого кольору, яскравою сорочки з численними слідами поношенности і яскравих аксесуарів, наприклад, широкого пояса і головного убору. Наряд маленької розбійниці включає в себе те ж саме або виконується на базі сукні. Батькам дітвори і педагогам можна купити дорослі карнавальні костюми розбійників на новий рік або будь-який інше свято. Дорослим розбійникам, крім костюма, слід подбати про аксесуари. Яскравим доповненням образу стануть такі аксесуари, як борода і брови розбійника, а також реалістичні муляжі зброї.

Цей дитячий святковий костюм Розбійника Ви можете недорого взяти на прокат у нас у Львові або ж замовити доставку до свого міста поштою.

Хочете поділитися з друзями? Кнопки нижче