Вампір

Костюм Вампіра на прокат

Категорія:

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/nychk547/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Вампіри давно перестали бути страшними і відлякують персонажами частково завдяки роботам сучасних голлівудських режисерів. Згадайте сагу «Сутінки». Її подивилися мільйони і буквально закохалися в головних героїв за їх красу, благородство. Сучасний образ вампіра притягує і зачаровує, пропонуючи зануритися в таємничий світ містики. Може бути і ви потрапили під вплив вампірської харизми? Приміряйте на себе костюм на Хеллоуїн вампіра з дотриманням головних правил створення образу. Я зі свого боку постараюся вам максимально спростити завдання. Жодна Хелуінська вечірка не обходиться без присутності одного або декількох вампірів. Цей образ однаково підходить чоловікам, жінкам, дорослим, дітям. Елегантність і маска таємничості зробили даного персонажа найбільш популярним в Переддень Дня всіх святих.

Цей святковий костюм Вампіра Ви можете недорого взяти на прокат у нас у Львові або ж замовити доставку до свого міста поштою.

Хочете поділитися з друзями? Кнопки нижче